Úvod » Plynové ventily

Plynové ventily 

Plynové ventily automatické (samočinné)

Bezpečnostní plynové ventily VENTILEX jsou ovládány elektromagneticky. Plynové ventily VENTILEX třídy A jsou ventily přímo ovládané, v případě přerušení napájecího napětí cívky elektromagnetu jsou uzavřené.

číst dál...

Plynové ventily automatické (samočinné) s pomalým náběhem

Automatické (samočinné) uzavírací plynové ventily s ochranou proti tlakovému rázu Ventilex jsou opatřeny tlakově vyváženou kuželkou s pryžovým těsněním, která je unášena přes táhlo jádrem elektromagnetu.

číst dál...

Plynové ventily automatické (samočinné) s ručním otevíráním

Automatické (samočinné) uzavírací plynové ventily VENTILEX s ručním otevíráním jsou opatřeny kuželkou s pryžovým těsněním, která je unášena přes táhlo ručním mechanizmem, táhlo je v otevřené poloze zajištěné elektromagnetem – podmínkou pro zajištění táhla v otevřené poloze je cívka elektromagnetu pod napětím.

číst dál...

Výhody plynových ventilů Ventilex

  • špičkové technické provedení plynových ventilů s jedinečnou konstrukcí
  • cenově velmi výhodné nákupy
  • rychlost dodávky
  • spolehlivost a pružnost spolupráce
číst dál...

Plynové ventily Ventilex Vám přináší velké výhody, které můžete využít pro využití při ovládání průtoku plynných a kapalných médií. plynové ventily mají jako ovládací prvek elektromagnet, na kterém se nachází cívky. K otevření nebo uzavření média dojde v momentě, kdy je na cívku přivedeno napájecí napětí. Nevyžaduje rozdíl pracovního tlaku na ventilu.

Potřebujete plynové ventily nebo plynové filtry?

ikony a loga / cta telefonPokud sháníte plynové ventily nebo plynové filtry, případně potřebujete jakoukoliv radu nebo konzultaci, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám budeme k dispozici buď telefonicky nebo pomocí elektronické zprávy, kterou nám můžete zanechat například vyplněním formuláře ZDE.

Těšíme se nashledanou!

číst dál...

 

 

zajímavé služby